Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Scroll to Top

To Top

פרוייקטים

Stabilo

Stabilo

 

ישנם מותגים חזקים מאוד, שמוכרים במיליונים אבל חוזקתם לא קשורה לפעילות תקשורתית ושיווקית אלא בעיקר הודות למוצר עצמו- איכותו, המגוון שלו, פיתוחים לנישות מקצועיות וכמובן היסטוריה רבת שנים ועקביות. סטבילו, מותג כלי הכתיבה הצבעוניים, עם אייקון הברבור- הוא כזה. חברה גרמנית שהחלה את דרכה ב-1855, ולמרות שוק גלובלי תחרותי ביותר הצליח לתפוס מעמד של מוביל שוק.

את כול היבוא והשיווק בארץ עושים "ברמן". הצרכן הישראלי שומר מקום של כבוד למותגים בשוק מכשירי הכתיבה- בגלל איכותם, ולמרות מחירם. צריך לזכור את זה, בעיקר בגלל הנטיה של יצרנים ומשווקים להתחרות על מחיר, ולתפוס נתח שוק דרך פרסום וקד"מ.

בקיץ 2013, לקראת העונה החמה- חזרה לבית-ספר, אנחנו מתכננים מהלך דיגיטל מקורי ויצירתי ומכוונים אותו לקהל מטרה מוגדר- נערות.

הרעיון: לייק-מיי-לק היא אפליקציית מובייל, דרכה מצלמים את כף היד, בוחרים סוג וצבע ממגוון צבעי סטבילו ומציירים על גבי הציפורניים, מעלים לגלריה ומשתתפים בתחרות נושאת פרסים.

התקציב הקטן מיקד אותנו בקידום האפליקציה במודעות פייסבוק במובייל. והתוצאות- 27,000 הורדות אפליקציה, מאות יצירות בגלריה, ו-15% גידול במכירות לעומת שנה קודמת.